Renovace

Renovace provádíme na pobočce v areálu STK Bohdalec ulice Nad Vršovskou horou 4. Restaurujeme historická auta od základu až po předání osvědčení historického vozidla:

Několik příkladů:

TATRA 57 B – Po rozebrání schátralého podvozku, a kompletní demontáži motoru, výroba výdřevy, podle matrice výroba prolisů  v uložném prostoru, renovace opláštění karoserie, čalounění sedáků a dveří, vícevrstvé lakování.

BMW 630 – Kompletní renovace karoserie a vícevrstvé lakování, seřízení motoru, oprava brzd.

ŠKODA FELICIA 450 roadstar 1959 – Přijmutí zakázky ve špatně započaté renovaci a z větší části v rozebraném stavu. Renovace podvozku, motoru, brzd, kompletní renovace karoserie, výroba prolisů v kabině i úložném prostoru, chromování, výroba střechy, výroba sedáků a čalounění, výroba el.svazku, vícevrstvé lakování.

LAND ROVER 88 serie III Vozidlo je v evropské verzi ( volant vlevo) dovoz ze Švýcarska. Po vystrojení byla zjištěna koroze v síle plechu přední a zadní nosné části. Byly kompletně vyměněny  hybné a točivé součásti podvozku některé hydraulické a elektrické částí vozu, nové pozinkování a nalakovaní původní barevnou dvojkombinací. Všechny dodané náhradní díly jsou originály dovezené z Anglie.Vozidlo je ve stavu 1A.

HILMANN MINX serie II – Vozidlo je kompletně renovované, včetně lakování, čalounění, elektrických rozvodů.

Manet 125 S 125/03 – Tatran 125 – kompletní  renovace celého stroje.

NISSAN PATROL LG60 Pick Up 4X4 (1972) – Tento unikátní vůz byl v kritickém stavu. Renovace probíhala od výroby zcela nového rámu, výrobu kapoty a blatníků vozu, renovace korby a agregátů až po lakování trojbarevnou kombinací barev tzv. standardu NATO.

Nyní pracujeme na Fiatu 128 a na Oplu Olimpii z roku 1938